Оголошується конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування

09.01.2018

Великосеверинівська сільська рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Великосеверинівської об’єднаної громади:

1. Оситняжка-Підгайці 1/2 10.00-10.48 11.00-11.48 щоденно звичайний 1 (від

18 місць)

3/4 14.00-14.48 15.00-15.48
5/6 18.00-18.48 19.00-19.48

Конкурс на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до статей 7, 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з переве­зення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (далі – Порядок проведення конкурсу), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

Порядком проведення конкурсу встановлюється вимога щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міський автобусний маршрут загального користування не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1481-р).

Умови перевезення пасажирів:

місця зупинки автобусів міських автобусних маршрутів на території населених пунктів, крім автостанцій, виконуються згідно з місцями, погодженими виконавчими органами сільських рад (відповідно до пункту 28 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (із змінами)).

Клас автобусів на міському маршруті згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285 визначено А, В або І, II.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу та такі документи:

анкету до заяви про участь у конкурсі;

відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті,

перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонується для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами та подаються конкурсному комітету у закритому конверті (пакеті) з документами для участі у конкурсі.

Бланки документів (заява, анкета) можна отримати за адресою: с. Велика Северинка вул. Миру,1 каб. №5, фінансово-економічний відділ або на офіційному сайті Великосеверинівської сільської ради за посиланням: https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua Документи на участь у конкурсі  приймаються до «26» січня 2018 року включно за адресою: с. Велика Северинка вул. Миру,1 каб. №5, фінансово-економічний відділ (режим роботи: з 8.30 до 17.15, обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Засідання конкурсного комітету відбудеться «9» лютого 2018 року о 11 год. 00 хв. за адресою:  с. Велика Северинка вул. Миру,1, реєстрація учасників – з 10 год. 30 хв.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: 050-333-97-18.

До уваги перевізників!

Плата за участь у конкурсі НЕ ВНОСИТЬСЯ.

Додаток 1- заява на участь

Додаток 2 – анкета