Олімпійський день у Великосеверинівській громаді

15.06.2019

Вчора, 14 червня,  у Великосеверинівській ОТГ відбувся щорічний спортивно-видовищний захід – Всеукраїнський Олімпійський день, який у цьому році присвячується 125-й річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету та  проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Громадської організації “Національний олімпійський комітет України”. Головна мета заходу – популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху,  пропаганда здорового способу життя та залучення до нього широких верств населення. У заході прийняли участь начальник Кіровоградського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Шевченко, учнівська молодь, вчителі, керівництво громади. У рамках свята відбувся оздоровчий пробіг на підтримку олімпійського руху. Усім учасникам Олімпійського дня було вручено  сертифікати, а головне – цей день подарував кожному учаснику свято спорту, здоров’я та гарного настрою!

Ольга Губська