Он-лайн форум про надзвичайні події, які потребують негайного реагування

21.09.2020

Поліцейські офіцери громади створили он-лайн форум для оперативного обміну інформацією про пригоди та надзвичайні події, які потребують негайного реагування!
Повідомлення від абонента повинно містити наступну інформацію:
– суть події,
– точна адреса, де відбувається чи відбулася подія, час;
– фото з місця події (за можливості);
– контактний телефон заявника (для з’ясування обставин).
У форумі забороняється вести переписку на теми, які не стосуються порушень правопорядку, надзвичайних подій чи пригод, скидувати посилання на сторонні форуми, групи, сервіси
Для дискусій та обговорень раджу використовувати не загальний , а приватний чат. Тому що група створена для обміну інформацією яка поребує негайного реагування та ваші повідомлення можуть вплинути на вчастість опрацювання інформації та надання допомоги громадянам які її потребують. Крім того, нагадую вам,що у випадку систематичного порушення правил групи ваш доступ в групу ” Безпечне Великосеверинівське ОТГ ” може бути обмежено.
Добавитись до форуму можна із-за допомогою додатком <Телеграм> де шукаємо групу <Безпечне Великосеверинівське ОТГ>

Добавитись в чат можна за посиланням:    https://t.me/joinchat/DwmsqhxWmSMBj4kw_VVrDw
Приєднуємось до спільного створення безпечного середовища!