Онкологічний центр TomoClinic: надаємо безоплатні послуги для вимушених переселенців, які стикаються з онкологічними захворюваннями

25.04.2022

Наразі навколо нас 99,9% інформації так чи інакше стосується війни — це дійсно важко витримувати, проте ми маємо гідно вистояти це випробування, уникнути смертей та перемогти. Однак, серед наших громадян є ті, хто давно бореться зі страшним ворогом — онкологічними захворюваннями. Рятуючи власне життя від війни, люди вимушено покидають власні домівки, припиняють тривалий лікувальний процес та не мають доступу до спеціалізованої медичної допомоги.
У Кропивницькому протягом 7 років працює онкологічний центр TomoClinic. Це потужний медичний заклад з повним спектром діагностики та лікування онкологічних захворювань.
У цей кризовий для держави та наших громадян час, ми надаємо безоплатні послуги для вимушених переселенців, які стикаються з онкологічними захворюваннями.
Це безоплатне лікування раку променевою терапією та хіміотерапією(по програмі медичних гарантій НСЗУ).
Є можливість за електронним направленням сімейного лікаря пройти безкоштовно мамографію, деякі аналізи. Серед наших пацієнтів, є люди, які переїхали з Харкова, Маріуполя та інших міст, і сьогодні вони продовжують лікування і нічого не платять.
Безкоштовне лікування раку:
Безкоштовна сімейна медицина:
Безкоштовні хіміопрепарати:
Щоб отримати інформацію телефонуйте на номер гарячої лінії: 0 800 33 16 84
Це допоможе зберегти життя та здоров’я українців!
Діймо разом та перемагаймо! Слава Україні!
Онкологічний центр TomoClinic