Основні новації вступу 2021

05.01.2021

Основні дати вступної кампанії у 2021
Вже з 1 липня абітурієнти зможуть створити електронний кабінет та завантажити до нього документи. Зазначимо, що для того, аби його створити, потрібно мати в наявності хоча б один дійсний сертифікат ЗНО та український атестат про повну загальну середню освіту. Подати документи до закладів вищої освіти можна буде з 14 липня 2021 році. На спеціальності, які потребують винятково сертифікати ЗНО, подача заяв триватиме до 23 липня (включно, до 18 години). Натомість вступникам, які для вступу мають пройти співбесіду, скласти вступні іспити чи творчі конкурси, треба подати документи не пізніше 16 липня ( до 18 години). Зазначимо, що вступні іспити та творчі конкурси будуть проводитися з 1 по 13 липня включно. Також у період з 14 по 23 липня можуть проводитись додаткові ceciï іспитів, творчих конкурсів для вступників. Цікаво, що у 2021 році встановлено обмеження на кількість заяв, які вступник може подати на “контракт” (небюджетні конкурсні пропозиції). Так, цього року їх кількість – не більше ніж 30. Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів будуть не пізніше 28 липня. Зарахування вступників проводитиметься 9 серпня.

Нові можливості для абітурієнтів
Окрім вже звичної можливості електронної подачі документів, абітурієнти зможуть в режимі онлайн виконувати й умови зарахування до вишів за допомогою кваліфікованого електронного підпису вступника. Це допоможе значно зменшити черги в приймальних комісіях.

Далі читайте за посиланням https://education.24tv.ua/vstup-2021-rotsi-detali-dati-novi-umovi-dlya-novini-ukrayini_n1504445