Освіта майбутнього: «Навчай для України» та Future Perfect запрошують молодь до викладання англійської в малих громадах

26.03.2024

«Навчай для України» та мовна програма Future Perfect оголосили набір молодих знавців англійської мови для викладання в громадах. Мета партнерства — створити рівні можливості реалізації для кожної дитини, незалежно від місця її народження чи проживання.

Із початку діяльності партнерська мережа «Навчай для України» налічує 43 школи в 5 областях України. Цьогоріч проєкт охоплюватиме Київську та Одеську області. У межах програми учасники проживатимуть і викладатимуть у селах та містечках протягом одного або двох років. Викладачі отримуватимуть зарплату вчителя, а також лідерську стипендію для покриття витрат на проживання від організації.

Цілі програми передбачають:

• Перенесення уваги з місця походження на індивідуальність дитини.
  • Подолання територіальної та гендерної нерівності в освіті.
  • Збільшення мотивації та натхнення через особистий приклад під час навчальних і позакласних заходів.
  • Втілення ініціатив і безпосередній вплив на якість навчання.
  • Можливість стати рольовою моделлю та поліпшити лідерські навички.

Щоб узяти участь у програмі «Навчай для України», необхідно мати вищу освіту, знати англійську мову та бути готовими переїхати до цільової громади на час вчителювання. Перед початком шкільного року учасники пройдуть п’ятитижневе профільне навчання в Літньому інституті та отримають додатковий менторський супровід під час викладання в школі.

Стати частиною проєкту можуть випускники не лише педагогічних ЗВО. «Навчай для України» фокусується на співпраці з проактивною молоддю для обміну досвідом та експертизою в англійській мові, а також у STEM-предметах (наука, технологія, інженерія, математика) у межах інших проєктів, як-от Girls4Tech.

Дізнавайтеся більше про проєкти «Навчай для України» та реєструйтеся для творення змін за покликанням.

За інформацією Міністерства освіти і науки України