Отримати житлову субсидію на неопалювальний сезон

05.07.2024

НАгадуємо,  що для більшості отримувачів житлова субсидія  на неопалювальний сезон призначається автоматично. Пенсійний фонд на основі даних, які вже має, перерахує розмір субсидії, на яку родина має право.
Із особистим зверненням до Пенсійного фонду треба звернутися, якщо:
-заявник орендує житлове приміщення, за яке сплачує житлово-комунальні послуги;
-у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи;
-кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб у домогосподарстві менша, ніж кількість зареєстрованих;
-домогосподарство претендує на призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Подати заяву можна в один із способів:
-через сервісні центри Пенсійного фонду України, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, центри надання адміністративних послуг;
-поштовим відправленням;
-онлайн – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний застосунок “Пенсійний фонд” або через портал “Дія”.
Увага! Навіть якщо ви подали заяву протягом двох місяців з початку неопалювального сезону, субсидію буде призначено з його початку.
Ознайомитися з більшою кількістю пільг можна за посиланням: https://t.me/vpoukraine24/5245