П`ять команд змагалися у відбіркових змаганнях з волейболу

02.12.2021

Сьогодні в рамках обласної Гімназіади у Созонівському ліцеї відбулися відбіркові змагання з волейболу серед юнаків та дівчат навчальних закладів громади. Під час відкриття змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Роман Пілюгін побажав юним волейболістам впевненості, віри в свої сили, гарної гри та перемоги. В дружній та спортивній атмосфері кожна з команд проявляла командну єдність, волю до перемоги та свою спортивну майстерність. В яскравій боротьбі перемогу здобули команди юнаків та дівчат Созонівського ліцею, команди Великосеверинівського ліцею здобули срібні нагороди, юнаки Високобайрацької гімназії – бронзову. Тож усією громадою вітаємо переможців та їх тренерів! Незважаючи на зайняті місця, ви усі величезні молодці!