П`яті роковини загибелі Героя, воїна АТО Романа Крадожона

12.08.2019

роман

Вже шостий рік на Донбасі йде війна. Вона перекроїла карту України і долі мільйонів людей, забравши тисячі життів. На жаль, не судилося повернутися живим і нашому односельчанину – Роману Павловичу Крадожону.
13 серпня минає п’ять років, коли пішов з життя воїн АТО Роман Крадожон.

Призваний в часи першої хвилі мобілізації, він служив водієм-санітаром медичного пункту 34-го батальйону територіальної оборони «Батьківщина». 13 серпня 2014 року санітарний автомобіль, яким керував Роман, поблизу селища Озерянівка був обстріляний зі стрілецької зброї бойовиками. У результаті обстрілу Роман отримав смертельні кульові поранення, від яких помер на місці. Він загинув як герой, захищаючи Свободу, Гідність та Незалежність своєї держави. Указом Президента України № 873 від 14 листопада 2014 року за особисту мужність та вірність військовій присязі Роман Павлович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Тож, віддамо гідну шану та згадаємо теплим словом нашого хороброго земляка, а разом з ним і усіх українських воїнів, які віддали життя за Україну, бо кожен з них залишиться у пам’яті, а вдячність за їхній подвиг завжди житиме у наших серцях.