Пам’яті Євгена Яловця присвячується…

11.06.2021

Ім’я Євгена Яловця добре відоме у Созонівці. Він тут народився, виріс, закінчив школу. У 2008 році був призваний на строкову військову службу до ЗС України. З березня 2017 Євген проходив службу у зоні АТО… І не судилося йому повернутися живим. Вже п’ятий рік він щодня добрим стриманим поглядом з меморіальної дошки, яка стала безсмертним символом пам’яті Героя, зустрічає учнів та вчителів Созонівської школи.
Сьогодні, у день роковин, за участі сільського голови Сергія Левченка, старости села Віктора Колінька, родини, земляків біля меморіальної дошки відбулося вшанування пам’яті захисника України Євгена Андрійовича Яловця. Пам’ятний захід також пройшов на Меморіальному комплексі “Алея Слави Героїв АТО”. Присутні вшанували пам’ять Євгена хвилиною мовчання, поклали квіти до могили.
Пам’ятаймо про загиблих – людей міцного духу й нескореності, людей, хто віддав найдорожче – своє життя заради нашого мирного майбутнього.
Фото із сторінки «Офіс старости села Созонівка» мережі Фейсбук