Партнерство та співпраця – невід’ємні складові діяльності громади

угода

Великосеверинівський сільський голова Сергій Левченко, начальник ЛА НАУ Сергій Неділько ( Громадська спілка «Технопарк Flight City 4.0» ) та представник компанії SafeusDrone Республіки Корея Квак Воонг Шин уклали Меморандум щодо співпраці у напрямку забезпечення сталого розвитку Великосеверинівської сільської територіальної громади.
Метою об’єднання зусиль є створення співдружності, яка націлена стати дієвим механізмом та прикладом інноваційності, активності та цілеспрямованості у реалізації ініціатив з розвитку нових технологій у Великосеверинівській СТГ відповідно до концепції сталого розвитку.
Олена Ковальова, помічниця начальника Льотної академії НАУ з громадських зв’язків Голова ГО “Європейський шлях 4.0”