Перед вибором професії. Сучасні профорієнтаційні ресурси

31.10.2018

профорыэнтац

Якщо вам важко визначитися з професією, яка вас цікавить, то варто звернутися до профконсультантів, порадитися з батьками. Сьогодні існує безліч методів, які допоможуть вам розкрити себе та пізнати краще власні здібності. Так, нещодавно розпочав роботу онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Проект стартував на базі Платформи Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Так, зареєстрованим користувачам надається можливість безкоштовно пройти тестування в онлайн форматі без відвідування служби зайнятості, якщо існує потреба у: виборі (зміні) професії; виборі майбутнього напряму професійного навчання; визначенні схильності до підприємницької діяльності; оцінці власних здібностей;саморозвитку.

Розроблена методика заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

  1. Професійна мотивація – глибинні професійні інтереси й цінності.
  2. Структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ) і специфіка структури здібностей.
  3. Психологічні властивості особистості – психологічні схильності, схильність до певних видів професійної діяльності.

У якості інструменту діагностики використовуються професійні тестові методики, які відповідають високим стандартам якості та прогностичної ефективності.

Скористатися ресурсом «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» можна перейшовши за посиланням: http://myprofession.com.ua.  А ще,  пам`ятайте, що до вибору професії необхідно підійти з усією серйозністю та відповідальністю.

Підгтовлено за матеріалами сайта ДСЗ.