Перемога залежить від участі кожного

19.06.2024

У Кропивницькому відкрився 25-й центр рекрутингу української армії.

«Мета цього проекту – дати можливість кожній людині зробити свідомий вибір і знайти себе в армії. Рекрутинг – це інформаційно-консультативний сервіс, де люди можуть отримати всю необхідну інформацію про служіння в Збройних силах, Національній гвардії, Прикордонній службі. Ми вже бачимо, як цей проект розвивається: більше 7 000 людей звернулися до рекрутингових центрів, більше 200 стали військовослужбовцями. Щотижня ми отримуємо близько тисячі нових звернень. Закликаємо всіх жителів Кропивницького та Кіровоградської області цікавитися, задавати питання і знаходити себе в Силах оборони. Від участі кожного залежить наша перемога», — розповів Уповноважений з питань рекрутингу Міноборони Олексій Бежевець.

Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович зазначив, що цей проект дозволяє нашим Збройним Силам України поповнюватися відважними та свідомими людьми. Високий рівень підготовки та освоєння новітніх технологій військової справи є основою нашої перемоги».
В центрі доступно більше 10 000 актуальних вакансій: кухарі, водії, стрілки, медики, оператори БПЛА та багато інших. Рекрутингова кампанія сприяє залученню нових кадрів до Сил оборони України, забезпечуючи їх необхідною інформацією та підтримкою.

 

Пресслужба Кіровоградської ОВА