Перерахунок пенсій не вплине на субсидії і ціни

06.11.2017

Підвищення пенсій не позначиться на призначенні субсидії на цю зиму, але їх врахують при призначенні субсидії у 2018 році. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. Він відзначив, що зараз ходить багато чуток, що через підвищення пенсій зменшать субсидії. “Офіційно хочу з цієї трибуни заявити – це неправда. Новий підвищений розмір пенсій не впливає на розмір субсидії, призначеної на опалювальний сезон 2017-2018 років”, – сказав Рева.

“Новий розмір пенсій буде враховано при призначенні субсидій лише з травня місяця 2018 року. Отже жодного зменшення субсидій (під час цього опалювального сезону – ред.) за рахунок збільшення пенсій не відбудеться”, – додав міністр. Він також висловив переконання, що нові пенсії не призведуть до зростанні цін. “Підвищення пенсій не носить інфляційний характер – ми не друкували гроші, ми не брали позички, ми не збільшували дотацію з державного бюджету – ці кошти надійшли з економіки, вони носять не інфляційний характер, а значить не повинні призвести до інфляції і підвищення цін”, – підсумував Рева.