“Підтримай дух воїна!»

26.07.2023

Дорогі друзі! В межах акції «Літо – 2023: наближаємо Перемогу!» та з нагоди Дня Української Державності
Центр позашкільної освіти Великосеверинівської сільської ради запрошує юних мешканців громади долучитися до доброчинної акції – “Підтримай дух воїна!»
на підтримку Збройних Сил України, захисників та захисниць, які не жаліють свого життя захищаючи нашу державу від російського агресора.
Кожен з нас наближає перемогу так, як може. І всі ми молимося за наших воїнів та воїтельок, бо на їхніх сильних чоловічих та тендітних жіночих плечах тримається все: наше сьогодні, наше завтра, наші мрії і й віра в світле майбутнє!
Метою акції є збір малюнків, оберегів, листів зі словами вдячності та підтримки для військових, які зараз перебувають на передових лініях фронту. Такі подарунки, виготовлені власноруч дітьми – зворушливі й завжди бажані для захисників й захисниць України. Вони надихають, підбадьорюють та підтримують дух українських військових. Адже українські захисники та захисниці – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й нездоланної сили.
Долучитися до доброчинної акції може кожен бажаючий мешканець Великосеверинівської громади виконавши досить прості умови:
намалювати малюнок, сворити власноруч оберіг, написати лист зі словами підтримки та вдячності
роботу приймуть у будь-якому закладі загальної середньої освіти громади та відділі освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.
У нелегкі часи ми повинні єднатися задля спільної мети. Щиро віримо в силу нашого народу і закликаємо підтримати нашу ініціативу долучившись до акції «Підтримай дух воїна»
З вірою та надією в ПЕРЕМОГУ!