Підтримуйте ментальне здоров’я дошкільнят та отримуйте розвивальні набори

02.02.2024

Міністерство освіти і науки  України запрошує вихователів закладів дошкільної освіти разом зі своїми вихованцями долучитися до конкурсу «Гратися і не боятися» та отримати розвивальні набори для щоденних занять від UNICEF Ukraine.
Для цього треба виконати такі умови:
 Записати  коротке відео про те, як ви разом із дітьми вашої групи робите руханку під пісню «Я і ти».
 Обрати один з інструментів підтримки ментального здоров’я дітей, що міститься в Рекомендаціях МОН; записати коротке відео або зробити фото про те, як його використовуєте у щоденній роботі з вашими вихованцями; додати короткий опис.
 Поділитися своїм найдієвішим інструментом (комплексом інструментів) для розвитку навичок дошкільнят, записати коротке відео або зробити фото про те, як ви його застосовуєте в роботі з вихованцями, додати опис.
 Відправити  виконані завдання через форму (bit.ly/42oLk2f), заповнити усі необхідні поля.
Учасниками конкурсу можуть бути всі вихователі, що представляють різні дитячі групи, одного державно-комунального закладу дошкільної освіти.
 Конкурс триватиме до 29 лютого. Серед учасників, що виконали умови, оберуть 200 переможців, які отримають від UNICEF розвивально-розважальні набори для дітей.
 Важливо!  До участі в конкурсі НЕ приймають заявок від родин, приватних закладів освіти і шкільних колективів.
Діліться вашими відео та фотографіями в соцмережах із хештегом #ЯіТи та відміткою UNICEF Ukraine в Instagram та Facebook!
За інформацією МОН