Поліцейські офіцери громади прозвітували про свою роботу за I півріччя 2020

26.06.2020

Img 20200626 111855 (1)

23 червня  під час чергової  сесії Великосеверинівської сільської ради на розгляд депутатів  був представлений звіт про роботу поліцейських офіцерів громади у І півріччі поточного року. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» в ОТГ розпочався наприкінці минуло року і  вже за цей час зарекомендував себе з кращої сторони,  підвищивши рівень  громадської безпеки на території громади. Пріоритетним напрямком діяльності  поліцейські обрали шлях роз’яснення та попередження правопорушень, охорона громадського порядку,  а також  надання допомоги жителям громади з питань,  що відносяться до їх компетенції. Про криміногенну обстановку на території громади, скоєні злочини та проблемні питання йшлося у доповіді  дільничного офіцера капітана поліції Андрія Дворніка.  Так, було зазначено, що у І півріччі було складено 81 адміністративних правопорушень. За всіма фактами були складені протоколи, а правопорушники притягнені до відповідальності. Серед них – 25 випадків порушення Правил дорожнього руху,  17 випадків  вчинення домашнього насильства, 10  – розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді»,  9 – куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, 5 порушень громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної зброї, 5 випадків дрібного хуліганства, 4 порушення правил благоустрою, 3 –  за фактом придбання, виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення, по одному порушенню  Правил карантину,  невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, порушення правил утримання свійських тварин.  Також  поліцейськими офіцерами громади було розглянуто близько 120 звернень від жителів ОТГ. За словами дільничного офіцера поліції, позитивних результатів в роботі вдалося досягти завдяки об’єднанню зусиль органу місцевого самоврядування, поліції та жителів громади.