Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території

15.07.2019

Великосеверинівська сільська рада повідомляє про початок  процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі (частини кварталу) по вул. Миру с. Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області (в межах населеного пункту).

Зауваження та пропозиції  щодо детального плану території приймаються у письмовому вигляді  з 15.07.2019 року до 15.08.2019 року за адресою: с. Велика Северинка, вул. Миру 1, каб. №3,  відділ земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради.

Відповідальна особа: головний спеціаліст відділу – Ушакова Людмила Анатоліївна, тел. (050) 012-72-99.

Переглянути детальний план