Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

08.02.2024

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 01.09.2021 року № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації Великосеверинівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості.
1. Інформацію про мету та підстави для розроблення містобудівної документації, межі території, для якої розробляється документація, відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації

Містобудівна документація «Детальний план частини території в адміністративних межах Великосеверинівської сільської ради (за межами населеного пункту) Кропивницького району Кіровоградської області» (далі – Детальний план) приватним підприємством «І-Експерт-Сервіс» на замовлення Великосеверинівської сільської ради. Підставою для розроблення Детального плану території є рішення Великосеверинівської сільської ради від 23 травня 2023 року № 1364 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в адміністративних межах Великосеверинівської сільської ради (за межами населеного пункту) Кропивницького району Кіровоградської області» та завдання на розроблення Детального плану території.
Основним замовником розробки Детального плану є Великосеверинівська сільська рада. Розроблення Детального плану обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови села та змінами нормативно-законодавчої бази.
Мета Детального плану – визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови, ландшафтної організації частини території в адміністративних межах Великосеверинівської сільської ради (за межами населеного пункту) Кропивницького району Кіровоградської області.
Детальний план території визначає:
– принципи планувально-просторової організації забудови;
– червоні лінії та лінії регулювання забудови;
– функціональне призначення, режим та параметри забудови земельних ділянок;
– містобудівні умови та обмеження;
– систему інженерних мереж;
– порядок організації транспортного і пішохідного руху.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Великосеверинівська сільська рада. Адреса: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1. Код ЄДРПОУ: 04365164. Контактний номер телефону: тел. (050) 012-72-99.

2. Посилання на веб-сайт замовника та інші Інтернет – ресурси, де оприлюднено повний текст рішення про розроблення документації з додатками до рішення (у разі наявності), в тому числі з прогнозованими правовими, економічними наслідками та наслідками для природного навколишнього середовища (у тому числі для здоров’я населення)

Публікація Повідомлення про початок розроблення Детального плану оприлюднено на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради за посиланням:https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/povidomlennya-pro-pochatok-rozroblennya-mistobudivnoyi-dokumentatsiyi/ та в щотижневій газеті Кіровоградщини «Народне слово» № 33 (3715) – 17.08.2023 року.
Також заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 08.08.2023 року було оприлюднено на сайті Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України за посиланням: https://eco.gov.ua та відповідно до ст. ст. 10,12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» розміщено також не менш як у трьох публічних місцях (на дошках оголошень органів місцевого самоврядування, об’єктів соціально-культурного призначення, на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів, у місцях, визначених та обладнаних органами місцевого самоврядування, та в інших місцях масового перебування населення).

3.Посилання на веб-сайт замовника та інші Інтернет – ресурси, де оприлюднено проект містобудівної документації (в тому числі звіт про стратегічну екологічну оцінку (розділ “Охорона навколишнього природного середовища”)

Проект Детального плану оприлюднено на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради за посиланням:https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/povidomlennya-pro-pochatok-rozroblennya-mistobudivnoyi-dokumentatsiyi/ та на сайті Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України за посиланням: https://eco.gov.ua.
Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування: Великосеверинівська сільська рада за адресою: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1(каб.3), тел. (050) 012-72-99.

4.Інформацію про посадову особу замовника, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій, і поштову та електронну адреси, за якими можуть надсилатися пропозиції (зауваження)

Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій (паперовій або електронній) та /або усній формі під час проведення громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Надання письмових пропозицій (зауважень) до Великосеверинівської сільської ради приймаються за адресою: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1 (каб.6) або на e-mail:severunka2014@ukr.net.

Пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються.
Враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного стану» ознайомитися з проектом Детального плану можливо в приміщенні Великосеверинівської сільської ради за адресою: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1(каб.3).
Контактна особа Ушакова Людмила Анатоліївна – головний спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради, тел. (050) 012-72-99.

5.Відомості про строк подання пропозицій (зауважень) і останню дату для прийняття пропозицій (зауважень), що не може становити менш як 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні

Громадське обговорення Детального плану починається з 08.02.2024 року і триває по 11.03. 2024 року.

6. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань

Громадські слухання – відповідно до п. 11 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 (у разі наявності пропозицій громадськості, які мають спірні питання) слухання відбудуться 12.03.2024 року о 10 годині в приміщення Великосеверинівської сільської ради за адресою: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1.(каб.7).

7. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування –відсутня.