Повідомлення про початок роботи з проведення містобудівного моніторингу та підготовки аналітичного звіту села Підгайці на території Великосеверинівської територіальної громади, на яке розроблено генеральний план

02.07.2024

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 «Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу»,  Великосеверинівська сільська рада інформує про початок роботи з проведення містобудівного моніторингу та підготовки аналітичного звіту села Підгайці на території Великосеверинівської територіальної громади, на яке розроблено генеральний план.

Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради починає збір вихідних даних, що забезпечують отримання результатів містобудівного моніторингу. У зв’язку з цим просимо надавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу окремих об’єктів містобудування та розвитку населеного пункту.

Пропозиції приймаються з 4 липня 2024 року до 17 липня 2024 року в письмовій формі за адресою: 27613, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Велика Северинка, вул. Миру, буд. 1 (каб. № 6)  або за електронною адресою  сільської ради: severunka2014@ukr.net.

Пропозиції від фізичних осіб подаються   із  зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення), юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Контактна особа – головний спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради Ушакова Людмила Анатоліївна, контактний  телефон (050) 012-72-99