Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації

20.09.2019

Великосеверинівська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівні документації «Детальний план території (2,0000 га) під будівництва об’єктів торгівлі, що обмежується зі сходу – землі транспортної інфраструктури, з півночі – дорога державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка (через Вінницю), із заходу – землі сільськогосподарського призначення, з півдня – землі загального користування (територія зелених насаджень) у селі Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області». Замовником містобудівної документації визначена Великосевекринівська сільська рада.  Підстава: рішення Великосеверинівської сільської ради від 20 вересня 2019 року№ 1071 «Про розробку детального план території у селі Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області»