Повідомлення про проведення фахової мережі з питань відкритого урядування

15.06.2023

20 червня 2023 року о 10.00 відбудеться засідання фахової мережі з питань відкритого врядування

Мета: проаналізувати та уточнити актуальні проблемні питання щодо відкритого урядування та сформувати пропозиції щодо їх вирішення

Учасники: представники місцевого самоврядування та військових/військово-цивільних адміністрацій

Питання:

– форми участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення в умовах воєнного стану (електронні петиції, громадські обговорення, консультації, громадські бюджети тощо)

– налагодження роботи волонтерських хабів

– взаємодія ОМС з громадськими організаціями та спілками інвалідів, військових, підприємців та іншими формуваннями в умовах воєнного стану

– положення Закону України «Про адміністративну процедуру» – в контексті інструментів взаємодії з мешканцями

– положення законопроєкту «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів України щодо народовладдя на рівні місцевого самоврядування» (№ 7283)

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/3u2jvLiTsyygmfeB6

Посилання для реєстрації та програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам в переддень заходу на електронні пошти, вказані при реєстрації. Уважно заповнюйте реєстраційну форму.

Інна Скляр, експерт з відкритого урядування Асоціації міст України 0937721753