Пожежники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки у житловому секторі

07.06.2021

Попри те, що надворі вже літо, рятувальники постійно виїжджають на пожежі у житловому секторі, які виникають через необережне поводження громадян з вогнем, а також унаслідок нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. На жаль статистика пожеж  у житловому секторі України невтішна: від початку року сталося понад 12 тисяч пожеж, і лише  протягом минулої доби рятувальники залучалися до ліквідації 43 займань у приватному секторі. Тож рятувальники  закликають усіх громадян бути  вкрай обережними, дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, бути відповідальними та наполегливо дотримуватися рекомендацій фахівців, а саме:

• не палити у ліжку;
  • слідкувати  за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски тощо;
  • не залишати дітей без нагляду та не дозволяти їм бавитися сірниками;
  • намагатися  уникати перевантаження електричних мереж, не вмикати  одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.                                                                                                                                 При виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події негайно викликати Службу порятунку за номером «101»! Пам’ятайте! Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!