Працює “гаряча лінія” Пенсійного фонду в Кіровоградській області

Пенсийный

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: 330-441.

Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:

1 листопада 2018 року – заступник начальника управління – начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління застосування пенсійного забезпечення Наталія Миколаївна БОДЮЛ.

8 листопада 2018 року – начальник відділу виконання бюджету та бюджетно – фінансової звітності фінансово – економічного управління Ганна Георгіївна АРУТЮНЯН.

15 листопада 2018 року – заступник начальника управління – начальник відділу представництва інтересів Фонду в судах та інших органах юридичного управління Ольга Олександрівна БЛОШЕНКО.

22 листопада 2018 року – заступник начальника головного управління Олена Яківна РОМАНЧЕНКО.

29 листопада 2018 року – заступник начальника  відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства Ірина Василівна ФУНДЕРАТ.

Прес-служба управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області