Правоохоронці області підписали меморандум про співпрацю з ОТГ

1

Сьогодні, 24 квітня, у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» поліція Кіровоградщини підписала меморандум про співпрацю з ОТГ. Про це повідомили у секторі комунікації поліції області. Захід відбувся за участі керівника обласного главку відомства Романа Козьякова, його заступника Олексія Ніколаєва та голів об’єднаних територіальних громад і селищних рад. Проект передбачає забезпечення кожної ОТГ дільничним офіцером поліції, який житиме та працюватиме на її території. У свою чергу, об’єднанні територіальні громади створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також, із урахуванням можливостей, сприятимуть забезпеченню автотранспортом, оргтехнікою та пально-мастильними матеріалами. На сьогодні уже 13 громад надали згоду на впровадження проекту та введення додаткових посад дільничних офіцерів поліції. Із головами цих ОТГ та селищних і сільських рад підписали меморандум про співпрацю та партнерство. «Зі свого боку маємо забезпечити належну підготовку поліцейських, які працюватимуть в ОТГ, та контроль за їхньою робою. Втім звітувати про свою діяльність вони будуть безпосередньо перед громадою. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться якісно втілити цей проект в життя», – зазначив Роман Козьяков. Заступник керівника поліції області Олексій Ніколаєв, який курує роботу підрозділів превенції, закликав представників громади до подальшої плідної співпраці та порозуміння.

Джерело: http://rk.kr.ua