Про державне регулювання цін

28.05.2020

До уваги суб’єктів підприємництва, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі продовольчими товарами, лікарськими препаратами та виробами медичного призначення!

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №341 “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення” (далі – постанова КМУ №341) на період карантину запроваджено державне регулювання цін на продовольчі товари, засоби індивідуального захисту, лікарські засоби і антисептики.
Постановою КМУ №341 затверджено:
порядок декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19  (далі – Порядок);
перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість;
перелік товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.
Декларування зміни роздрібних цін здійснюватиметься виключно в електронному вигляді шляхом подання відомостей з використанням кваліфікованого електронного підпису до Держпродспоживслужби України через її офіційний веб- сайт.
Ознайомитися з Інструкцією декларування цін можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби України у розділі “Декларування роздрібних цін” рубрики “Контроль у сфері ціноутворення”.