Про нарахування та сплату земельного податку для фізичних осіб

податки

Нагадуємо, що згідно з п. 286.5 ПКУ нарахування фізособам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ.

Фізособи (громадяни) несуть відповідальність за не своєчасне та не повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання. У разі якщо вони протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, то такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

• при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
  • при затримці більше 30 календарних днів,наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

З приводу суми боргу зі сплати податку звертатись в каб.609 (шостий поверх) Кропивницької ОДПІ (м. Кропивницький, вул. Глинки, 2) або каб.5 Великосеверинівської сільської ради , моб. 099-037-37-14.

В разі реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, в т.ч. під час присвоєння кадастрового номеру, при вчиненні будь-яких операцій із земельною ділянкою (купівля-продаж, дарування, обмін, оренда, спадкування, тощо) просимо повідомити працівників Великосеверинівської сільської ради кабінет №3 (с.Велика Северинка, вул. Миру, 1, каб №3), а саме –  надати документи для проведення змін.

Переглянути заборгованість по сплаті за землю  станом на 14.11.2018 року