Про навігацію та промисловий вилов риби

11.07.2022

Начальником Кіровоградської облвійськадміністрації із 2 липня встановлено новий порядок навігації та вилову риби на водних об’єктах у межах Кіровоградської області на період воєнного стану:

суб’єктам господарювання області та любительського рибальства у межах населених пунктів та у місцях визначених органами рибоохорони з урахуванням вимог природоохоронного законодавства дозволено проведення промислового вилову водних біоресурсів;

дозволено здійснювати навігацію виключно суднам флоту рибної промисловості, суднам спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади.

заборонена навігація для маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних суден, швидкісних суден та спортивних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді та на водних об’єктах у межах Кіровоградської області на період воєнного стану.

Контроль за недопущенням використання на водних об’єктах у межах Кіровоградської області маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних суден, швидкісних суден та спортивних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді здійснюватиме Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області, Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції та Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства.

Джерело: пресслужба Кіровоградської ОДА/ОВА