Про онлайн-зустрічі “Діалог влади та бізнесу”

17.10.2024

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського на системній основі в області запроваджуються інформаційні сесії “Діалог влади та бізнесу” для оперативного вирішення поточних проблемних питань підприємців.

У межах цієї роботи щотижня на базі обласної військової адміністрації будуть проводитися онлайн-зустрічі підприємців із представниками місцевої влади, на яких кожен отримає можливість донести до керівництва області та представників центральних органів виконавчої влади на місцях свої пропозиції щодо покращення економічного клімату в регіоні, проблемні питання, які негативно впливають на розвиток підприємництва тощо.

Перша така онлайн-зустріч відбудеться 18 жовтня 2024 року   о 10.00 год.

Тема онлайн – зустрічі: “Бронювання працівників та комунікація   з ТЦК та СП”.

Для участі в онлайн-зустрічі “Діалог влади та бізнесу”, яка відбудеться 18 жовтня 2024 року, представникам бізнесу необхідно:

1) зареєструватися та заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1oa4nD0V30smm_QnMUaROISColMOHn_5fu0lKvZU_rnk/edit

2) приєднатися до онлайн–зустрічі на платформі Zoom за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/89762325819?pwd=BY0OnINbaXvdhjINpWNdcvt268Bcn8.1

Код доступу: 505277

Крім цього, з метою визначення актуальних проблем розвитку бізнесу, які передбачаються обговорити під час постійних онлайн – зустрічей в рамках інформаційних сесій “Діалог влади та бізнесу”, просимо  представників бізнесу залучитися до опитування шляхом заповнення анкети, яка знаходиться на офіційному сайті департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації за посиланням:

Також, з проблемних питань представники бізнесу можуть звертатися до департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00 год.

Контактна особа: Бучинська Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу регуляторної політики, адміністративних послуг та розвитку підприємництва департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної військової адміністрації.

Контактний телефон – +38 (0522) 24 34 86.