Про оприлюднення детального плану території земельної ділянки

містобуд

Великосеверинівська сільська рада повідомляє про початок оприлюднення детального плану території для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу на території Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

Підстава:  рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від  11.07. 2017 року №106.

Пропозиції та  зауваження щодо містобудівної документації подавати у термін до  30 грудня 2018 року  до сільської ради у відділ земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (с. Велика Северинка, вул. Миру 1, каб. №3). Відповідальна особа: головний спеціаліст  відділу – Ушакова Людмила Анатоліївна,  тел. (050) 012-72-99.

Проект містобудівної документації знаходиться у  відділі земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (с. Велика Северинка, вул. Миру 1, каб. №3)  та на офіційному сайті Великосеверинівської сільської ради  ради (в розділі Землекористування Містобудування).

Переглянути проект