Про отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

22.03.2022

Урядом прийнято рішення щодо можливості отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи , громадянам які змінили місце проживання у зв’язку з воєнними діями та перемістилися в інші регіони (постанова Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 року №269 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідок про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи»).

Перелік регіонів, де ведуться активні бойові дії визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року №204-р , а саме:

Волинська область

Донецька область

Житомирська область

м.Київ

Луганська область

Миколаївська область

Одеська область

Сумська область

Харківська область

Херсонська область

Чернігівська область

За довідкою можна звернутися до уповноваженої особи територіальної громади, Центру надання адміністративних послуг, а в подальшому подати заяву через Портал Дія. Уповноважена особа територіальної громади/ЦНАПу після реєстрації заяви формує електронну справу з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики для включення інформації до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації