Про погіршення погодних умов 8-9 лютого 2018 року

07.02.2018

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Український гідрометеорологічний Центр повідомляють: в  наслідок впливу активного циклону  в Україні очікуються складні погодні умови: вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу.

Протягом 9 лютого в Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. 8 лютого в Україні, вночі 9 лютого на Лівобережжі посилення вітру до 20м/с. Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення  руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства у більшості областей України (крім південних).