Про пожежну безпеку в екосистемах

19.09.2019

За  даними УДСНС у Кіровоградській області  на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) з початку року зареєстровано 29 вогневих випадків  на об`єктах житлового сектору і в природних екосистемах. Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності (у т.ч. на сільськогосподарських  угіддях), порушення громадянами правил пожежної безпеки на власних присадибних ділянках та під час перебування  в лісових масивах, степових зонах і на відпочинку біля водойм. Великосеверинівська сільська рада  та Кропивницький  міськрайонний відділ  Управління ДСНС України  у Кіровоградській області  закликає громадян відмовитися  від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків! Кожен такий підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й спричинює до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров`ю людей.