Про проходження навчального онлайн-курсу з мінної безпеки

24.02.2023

Спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему: Правила поводження з вибухонебезпечними предметами».

Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Після перегляду серій можна пройти тест та отримати відповідний сертифікат.

З метою підвищення рівня обізнаності цивільного населення щодо мінної безпеки, дій та правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами, та зведення до мінімуму людських жертв, Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області рекомендує Вам ознайомитись з навчальним онлайн-курсом із мінної безпеки.

Онлайн-курс із мінної безпеки доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» за посиланням: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-033+dec2022/course/