Про проведення додаткових заходів в умовах воєнного стану на території Кіровоградської області

04.07.2023

На території Кіровоградської області ввели додаткові заходи безпеки в умовах воєнного стану. Так, заборонено проведення:

• розважальних та благодійних заходів (концертів, шоу-програм, дискотек, виступів професійних та аматорських колективів, ярмарків, спортивних змагань тощо) та роботу закладів харчування, підприємств торгівлі різних форм власності, розважальних закладів (барів, кафе, ресторанів, баз відпочинку тощо) після 23 години 00 хвилин;
  • фото-, відеозйомки, онлайн трансляцій в місцях, які знаходяться поблизу об’єктів критичної інфраструктури, розташування військових формувань, військової техніки, засобів протиповітряної оборони з метою попередження випадків розповсюдження у соціальних мережах фото- та відеоматеріалів, на яких зафіксовано об’єкти, що можуть використовуватись для нанесення та коригування ракетних (повітряних) ударів.
  • Комендантська година в області триває з 00:00 до 04:00.

Правоохоронним структурам та військовим формуванням доручено спільно з начальниками районних військових адміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами в межах повноважень та відповідно до компетенції забезпечити дотримання запровадженої комендантської години і встановленого режиму для розважальних заходів на території Кіровоградської області.