Про роботу відділення поштового зв`язку

20.08.2018

пошта

До уваги жителів Великосеверинівської сільської ради!На численні  звернення жителів  сіл Велика Северинка, Підгайці, Лозуватка щодо роботи  поштового відділення зв’язку Велика Северинка повідомляємо наступне.

Великосеверинівською сільською радою був підготовлений та направлений до Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» лист від 23 липня 2018 року  № 02-23/680, в якому піднімалося питання  про необхідність  термінового  вирішення  питання щодо  роботи поштового відділення зв’язку Велика Северинка та забезпечення надання відповідних послуг  жителям населених пунктів сільської ради.

Згідно листа-відповіді  Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» за №17-39/Д-26414  тимчасові незручності  в обслуговуванні  споживачів виникли у зв’язку з не укомплектуванням штату працівників відділення  поштового зв’язку  Велика Северинка, в зону обслуговування якого входять села Велика Северинка, Підгайці і Лозуватка. Наразі  всі зусилля  дирекції  покладені на   кадрове забезпечення  ВПЗ, а питання  укомплектування штату працівників та забезпечення  надання споживачам – жителям сіл Велика Северинка, Підгайці та Лозуватка якісних послуг  поштового зв’язку  знаходиться  на контролі у відповідальних фахівців Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта». Окрім того, керівництво  дирекції Укрпошти  приносить  вибачення  за спричинені незручності, запевнює про вирішення питання  найближчим  часом та  пропонує у разі виникнення  питань щодо обслуговування в Укрпошті  звертатися  за телефоном 0 800 300 54.

Виконавчий комітет сільської ради