Про сільськогосподарське дорадництво

05.08.2020

До уваги сільськогосподарських виробників! У червні 2020 року на Кіровоградшині створена нова дорадча служба ГО «Аграрна наука», яка готова забезпечити дорадчий супровід дрібних га малих сільськогосподарських виробників, а також долучити їх до програм державної та регіональної підтримки, проектів міжнародної технічної допомоги тощо. Також система сільськогосподарського дорадництва покликана сприяти покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільських територій через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників.
Засновниками дорадчої служби стали сільськогосподарські дорадники, які у минулому році були підготовлені за кошти обласного бюджету.
Ініціаторами створення ГО «Аграрна наука» виступили науковці Інституту сільського господарства Степу НААН, в якому сьогодні працюють З сільськогосподарські дорадники та 7 експертів-дорадників.
Керівник ГО СДС «Аграрна наука» – Гуменюк Олена Борисівна (тел.:+38 098 663-54-10). Про діяльність дорадчої служби можна дізнатися на її фейсбук -сторінці.