Про сплату земельного податку

24.06.2020

До уваги жителів Великосеверинівської ОТГ!

Великосеверинівська сільська рада повідомляє, що відповідно до ст.206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним, об’єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі.
Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст..281 і ст.. 282 Податкового кодексу України.
Рішенням сесії Великосеверинівської сільської ради від 13 червня 2019 року № 876 встановлено на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади місцеві податки та збори на 2020 рік (земельний податок згідно з додатком 3). Оплата земельного податку здійснюється у відділеннях банку, відділеннях Укрпошти, через додаток Приват 24.
За отриманням квитанцій для сплати земельного податку необхідно звертатися до сільської ради. У разі наявності на Вашому телефоні додатку Вайбер квитанцію для сплати земельного податку можна отримати дистанційно, зателефонувавши за номером 050 012 72 99.
У разі зміни власника земельної ділянки, умов використання земельної ділянки або якщо Ви користуєтеся пільгами, потрібно звертатися до сільської ради. При собі необхідно мати копії правоустановлюючих документів ( державний акт, свідоцтво про право власності на землю, договір купівлі – продажу , свідоцтво про право на спадщину і т.д. ) ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, посвідчення УБД і т.д.
Шановна громадо! Для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 20.08.2020 року.
Вдячні за розуміння!