Про стан підготовки та проведення Фестивалю козацької слави

03.10.2017

Під головуванням сільського голови  Сергія Левченка пройшла оперативна нарада керівників відділів Великосеверинівської сільської ради, на якій розглядалися питання  підготовки та проведення в с. Велика Северинка культурно-масового  заходу  з нагоди відзначення Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва –  Фестивалю козацької слави. Детально розглянуто план дій та визначені відповідальні посадові особи щодо   підготовки  програми та сценарію заходу, залучення до його проведення  мистецьких колективів району, організації привітання учасників Антитерористичної операції,  підготовки запрошень, забезпечення дотримання вимог  пожежної і техногенної безпеки,   охорони громадського порядку, медичної допомоги тощо.