Про стажування підприємців у Німеччині  

17.04.2018

Відповідно до підписаної 20 липня 2017 року Спільної заяви про подальше  співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України між  Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини, до 2019 року продовжено реалізацію Програми щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України (далі – Програма), яка є складовою всесвітньої Програми «Fit for partnership with Germany». 

Відповідно  до положень Програми українські підприємці та менеджери на конкурсній основі мають змогу підвищувати  свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної Республіки Німеччини, встановлювати ділові контакти з іноземними партнерами й розширювати діяльність своїх підприємств для виходу на міжнародні ринки.    Вимоги до кандидатів на участь у Програмі: наявність вищої освіти,  досвід роботи на керівній посаді в сфері економіки  та підприємництва щонайменше 2 роки, добре знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія, можливість ведення переговорів в Німеччині), вік не  старший за 45 років.

Для того щоб стати  учасниками Програми потрібно:    звернутись за інформацією або консультацією до Програмного бюро в Києві ((044)2284254 2284253, 5313061), заповнити анкету в електронній формі та надіслати до Програмного бюро,  підготувати документи для проходження співбесіди.

Детально  про Програму  та умови участі у ній можна ознайомитися  на веб-сайті  координатора  Програми  Німецького товариства міжнародного співробітництва за посиланням: http://ukraine.managerprogramm.de.