Про ситуацію з АЧС на території Кропивницького району

08.04.2020

Як повідомлялося раніше на території Кропивницького району у господарстві поблизу с. Веселівка було підтверджено загибель свиней внаслідок захворювання на АЧС. З метою ліквідації спалаху африканської чуми свиней державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Кропивницькій райдержадміністрації визначила низку заходів, спрямованих на відновлення епізоотичного благополуччя району. Так, при в’їзді на територію господарства встановлено дезінфекційні бар’єри; обладнання та територія господарства знезаражується за допомогою дезінфікуючих засобів. Фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини проводять облік свинопоголів’я в зоні спостереження, до якої входить територія села Підгайці. Власників свиней попереджають про заборону продажу , переміщення, вигульного (вільного) утримання та безконтрольного забою свиней з отриманням письмової розписки.
Повідомлень про випадки підозри на захворювання або загибель свинопоголів’я з сусідніх населених пунктів не надходило. Ситуація залишається на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.
Підготовлено за матеріалами сайту Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області