Про тестування на COVID-19

08.04.2021

Вірусологічний відділ Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби впровадив дослідження біологічного матеріалу від людини на наявність вірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакціїі.

Відбір матеріалу для дослідження проводиться медичними працівниками шляхом взяття мазків. Вартість робіт з дослідження матеріалу від людини методом ПЛР з метою виявлення РНК вірусу SARS-CoV-2 становить 640,55 грн (вже з урахуванням ПДВ).

Здавати мазки для дослідження найкраще вранці, до 11:00, задля якнайшвидшого отримання результатів день у день.

Кіровоградська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби успішно пройшла верифікацію – контроль підтвердження роботи методики. Бланк з результатами ПЛР-тесту, який видає лабораторія, має QR-код.

Також можна отримати результати тестування англійською мовою для виїзду за кордон. Для цього необхідно взяти з собою закордонний паспорт, його копію чи фото.

“Для проходження ПЛР-тесту за 4 години до тестування утримайтесь від пиття, вживання їжі, чистки зубів, куріння сигарет та електронних аналогів, жувальної гумки. За 6 годин до тесту не слід використовувати препарати для зрошування чи полоскання горла, пастилки від кашлю та болю в горлі”, – зазначили в лабораторії Держпродспоживслужби.

За детальнішою інформацією слід звертатися за тел.: (0522) 33 84 21; 33 88 78; e-mail: vetlab_kr@ukr.net; м. Кропивницький, вул. Велика Пермська, 58/1.