Про відключення вуличного освітлення на території Великосеверинівської сільської ради

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
від «10» червня 2024 року №78-од
с.Велика Северинка

Відповідно до листа Секретаря Ради національної безпеки і оборони України від 21.05.2024 №27.05.2024, ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою вжиття невідкладних заходів для стабілізації ситуації в об’єднаній енергетичній системі України :

1. Припинити тимчасово, з 11 червня 2024 року, використання вуличного освітлення на території населених пунктів Великосеверинівської сільської ради до прийняття розпорядження про його відновлення.
2. Начальнику відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Катерині Кошкіній розмістити дане розпорядження на офіційному сайті громади
3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сергій ЛЕВЧЕНКО, сільський голова