Про відзначення Великодня

02.05.2024

Шановні жителі громади! 05 травня 2024 року християни східного обряду відзначають найбільше православне свято – Великдень.
Традиційно святкування Великодня супроводжується проведенням богослужінь за участі значної кількості вірян. Цьогоріч святкові богослужіння на території області  заплановані ввечері 4-го та зранку 05-го травня. Звертаємо увагу, що у ніч із суботи 04 травня на неділю 05 травня, в області комендантська година діятиме з 00:00 до 04:00 год.
В  умовах воєнного стану є певні обмеження, які вимагають особливої уваги до безпеки під час святкування  християнського свята. Серед основних заходів безпеки варто приділити особливу увагу дотриманню вимог правил пожежної безпеки. Закликаємо перевірити справність електропроводки у своїх будинках, не залишати запалені свічки без нагляду та уникати використання відкритого вогню. Пам’ятайте про важливість дотримання комендантської години та уникнення масових скупчень людей у приміщеннях храмів. Не втрачайте пильності та будьте обережними.

Бажаємо всім безпечного та спокійного Великодня! Нехай світле свято принесе вам тільки радість та благополуччя.

Виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради