Про видачу документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності

17.06.2018

дозволи

Згідно Закону України «Про перелік документів дозвільного характеру  у сфері господарської діяльності» уповноваженими підрозділами Нацполіції здійснюється видача документів дозвільного характеру виключно через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) при погодженні маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів та видачі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

Для отримання зазначених документів зацікавленим особам необхідно звертатися до ЦНАП Кіровоградського району, який знаходиться в приміщенні районної державної адміністрації за адресою м.Кропивницький, вул. Дарвіна 25,тел. 56-34-64).

З 17 вересня 2017 року уповноваженим підрозділом Нацполіції України у сфері  забезпечення безпеки дорожнього руху на території України є Департамент патрульної поліції  та його територіальні підрозділи. Надання адміністративних та господарських послуг у сфері  безпеки дорожнього руху на території Кіровоградської області  здійснює управління патрульної поліції в Кіровоградській області, яке знаходиться за адресою м.Кропивницький, вул. Юрія Бутусова 22б.

Департамент патрульної поліції управління патрульної поліції в Кіровоградській області