Про вилучення проблемної продукції

30.07.2020

До уваги суб’єктів господарювання  сфери торгівлі! Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) за № 2019.2623-fur 12 стосовно виявлення Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence 25/G) і enterica ser. Infantis (presence 25/g) в м’ясі курячому механічного обвалювання  з Польщі (виробництво: Polcamp S.A., PL 14170610 WE, Duchnow; зберігання: Pago Sp. z.o.o., PL 14321108 WE, Blonie). При виявленні даної продукції просимо вжити заходів з відкликання та вилучення  з обігу.

Кіровоградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області