Про вилучення проблемної продукції

24.11.2020

До уваги суб’єктів господарювання  сфери торгівлі! Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 17.11.2020 № 11.1.3-5/2/17536 щодо інформаційного повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 13.11.2020 року № 2020.4964-fup  на порціонних ложках, що експортувалися з Фінляндії (виробник: Fiskars Finland Helsinki)  до Королівства Данія (вантажоодержувач: Fiskars Danmark A/S Glostrup) та до України (отримувачі: ТОВ «Світ-Україна», вул. Київська, 8, м. Вишневе, Київська обл., 08132; ТОВ «Т2.СТРОЙ», просп. Повітрофлотський, 92 Б, м. Київ, 03036) виявлено міграції первинних ароматичних амінів (0,37 мг/кг – ррm). При виявленні даної продукції  просимо вжити заходи з відкликання та вилучення продукції з обігу.

Попереджаємо потенційних операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого пунктом 1 частини 2 статті 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: забороняється також обіг об’єктів санітарних заходів, якщо ці об’єкти небезпечні.
Примітка: об’єкти санітарних заходів – харчові продукти, допоміжні матеріали для переробки, предмети та матеріали, що контактують з харчовими продуктами.

Кіровоградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області