Про вилучення проблемної продукції

30.11.2022

З метою інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» направляємо для відповідної роботи інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18 жовтня 2022 року № 2022.6063. стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, шо експортувалась з Нідерландів (виробник: СОМРАХО M1DDELHAL, Netherlands; роздрібний продавець: Albert Heijn B.V.. Netherlands: Carmo Food Nordic AS, Denmark; Tomex Danmark AS. Denmark) до України (отримувач “Мелміт” м. Луцьк. Волинська область, «АГРО-1НВЕСТ»м. Червоноград. Львівська область).При виявленні даної продукції вжити заходи з відкликання та вилучення продукції з обігу.

Кропивницько-Соколівське  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області