Про вилучення проблемної продукції

21.12.2023

З метою інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє про те, що відповідно до повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8646 стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів і сильного неприємного запаху в силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptuj) до України (отримувач: ТОВ «ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП», вул. Кольберга З-A, м. Львів, 79013).

Суб’єктам господарювання  сфери роздрібної та оптової торгівлі, а також ресторанного господарства, у випадку, якшо дана продукція є на належних вам потужностях, пропонуємо вжити необхідних заходів з відкликання та вилучення вищевказаної продукції з обігу, про що письмово інформувати Кропивницьке районне управління за електронною адресою: 01.dpss.kr@ukr.net  в термін до 22 грудня 2023 року.

Довідково. Відповідно пункту 7, статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” обов’язком оператора ринку є вилучити та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини.