Про вилучення проблемної продукції

03.04.2024

Кропивницьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розглянуто інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 березня 2024 року № 2024.2121 -fup4 стосовно виявлення форметанату в болгарському перці, походженням з Йорданії (виробник: JORDAN1ANP.ALESTINLXN AGRICULTURAL PRODUCTS MARKETING COMPANY), що експортувався з Польщі (оптовик: VITA FRUIT sp.z.o.o, Przeworsk) до України (отримувач: ТОВ «МОДЕНА УКРАЇНА», вул. Кільченська 5, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49000).

Суб’єктам господарювання  сфери роздрібної та оптової торгівлі, а також ресторанного господарства, у випадку, якшо дана продукція є на належних вам потужностях, пропонуємо вжити необхідних заходів з відкликання та вилучення вищевказаної продукції з обігу

Довідково. Відповідно пункту 7, статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” обов’язком оператора ринку є вилучити та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини.

Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області